A+ A A-

На Кіровоградщині вирішили, як популяризуватимуть державну символіку України

Розпорядженням голови Кіровоградської ОДА затверджено план популяризації державних символів України в області.

Згідно з документом, в області символіку популяризуватимуть у свята, під час конкурсів, а в навчальних закладах започаткують обов’язкове виконання гімну під час підняття офіційного прапора та урочистих лінійок.

Про це йдеться в оприлюдненому розпорядженні голови ОДА, передає сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на  УНН-Центр.

План розроблений облдержадміністрацією на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 954-р “Про затвердження плану заходів щодо популяризації державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві”.

Згідно з документом, в області до Дня Конституції України, Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України проводитимуть заходи, присвячені висвітленню історії формування державних символів України, їхнє значення і використання в Україні у різні історичні періоди. У навчальних закладах області мають створити куточки державної символіки, а школярі і студенти долучатимуться до конкурсів творчих робіт, присвячених державним символам України, що проводитимуть на Кіровоградщині.

Розпорядженням також передбачається проведення педагогічними працівниками роз’яснювальної роботи серед учнів із шанобливого ставлення до державних символів. У закладах освіти мають започаткувати обов’язкове виконання учнями, вихованцями, педагогічними працівниками Державного Гімну України під час підняття Державного Прапора України на початку та наприкінці кожного навчального року, під час проведення інших урочистих заходів.

У закладах культури планують популяризувати символіку з допомогою виставок, презентацій, клубних заходів тощо.

http://www.elisavet.in.ua/

AlexandriyaNEWS